«8 коло» - це BigData-сервіс для акумулювання великих даних та виявлення корупційних ризиків/схем, створення доказової бази та адвокації подальших розлідувань з метою протидії та локалізації фактів корупції в Україні.

Наша візія: BigData сервіс, який виявляє публічних осіб з ризиками корупційної діяльності та якісно сприяє зменшенню та подоланню корупції у Східній Європі.

Наша місія: Створити публічний онлайн сервіс для виявлення та протидії корупції.

contact@8kolo.org.ua

Дані взяті з наступних проектів

Ми постійно інтегруємо нові бази даних, тому цей список буде доповнюватися:

declarations.com.ua pep.org.ua

Для медіа

Прескіт

Вітаємо! Наразі наш проект на етапі альфа версії і викладений тільки для ознайомлення. Для переходу на сервіс будь ласка введіть код доступу (отримайте у команди 8 коло) та прочитайте і погодьтеся з наступним:

На цьому етапі сервіс знаходиться в розробці і тому деяка інформація може бути неповною, або такою, що не відповідає дійсності.

Для формування думки навколо певної особи ви погоджуєтесь перевіряти дані викладені на сайті, використовуючи офіційні джерела.

У разі знаходження невідповідностей, або неправдивою інформації ви погоджуєтесь, що на цьому етапі, ви знімаєте відповідальність з розробників та учасників проекту Восьме коло.